gwoździej, odzież używana, sklepy z tanią odzieżą, sieć handlowa, franchising, franczyza, import, import odzieży, sieci handlowe, handel, odzież, odziez, ubrania, hurtownia odzieży, hurtownia, licencja, licencjobiorca, współpraca, partnerstwo, partnerzy
SIEC HANDLOWA

Serdecznie witamy na naszych stronach

Gwoździej Sieć Handlowa to firma utworzona na bazie funkcjonującej sieci sklepów z odzieżą używaną, prowadzonych przez Spółkę Jawną Gwoździej. Początki w handlu odzieżą używaną firmy datuje się na lata 1993 - 1994. Początkowo drobny handel detaliczny, stopniowo przekształcany w sprzedaż hurtową, aż do hurtu obwoźnego na terenie niemal całej Polski.

Od roku 1999 firma obiera kierunek sprzedaży DETALICZNEJ:
otwierane w szybkim czasie sklepy o dość dużych powierzchniach handlowych, o jednakowym systemie zarządzania towarem i jednakowym systemie prowadzenia sprzedaży. W okresie kilku lat firma Gwoździej stała się największą siecią sklepów z odzieżą używaną, wypracowała sprawdzony model handlu przekonując do siebie tysiące rodzin w wielu miastach Polski. Firma notuje wciąż niesłabnącą dynamikę i rozwój sprzedaży tego typu odzieży. Importowane z Zachodniej Europy używane ubrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Klienci przekonują się do autentycznie dobrej jakości, do ubrań najlepszych marek i krojów za niewiarygodnie niskie ceny.

Obecnie firma dysponuje zakontraktowanymi dużymi obszarami objętymi własną zbiórką impotrowanej odzieży, stwarzając bardzo korzystne możliwości cenowe, oraz jakościowe sprowadzanego towaru. / Firma nie prowadzi sprzedaży hurtowej, daje możliwość zaopatrzenia wyłącznie Partnerom Sieciowym. /

Sieć Gwoździej stanowi niepodważalny dowód na ekonomiczny sukces w branży odzieży używanej. Wieloletnie doświadczenia, analiza rynku, znajomość branży, oraz prawidłowe zabiegi handlowo - marketingowe stworzyły fundamenty do rozbudowy sieci na skalę ogólnopolską. Tym samym spraktykowany sukces staje się możliwy do skopiowania dla wszystkich chętnych.

Sieć Handlowa Gwoździej zaprasza do współpracy.

Poprzez Partnerów Sieciowych [ franchising ], Sieć wyznacza kierunek do rozwoju placówek detalicznych w ramach jednolitych, sprawdzonych metod.

TWÓRZ SIEĆ RAZEM Z NAMI !
ZAPRASZAMY !